ZADZWOŃ
Periodontolog
Magdalena Baszun
Ukończyłam wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2008 roku. Następnie kontynuowałam edukację uzyskując tytuł specjalisty w 2014 roku  w dziedzinie periodontologii, która bardzo szybko stała się moją pasją.

Ładny uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale także zdrowe dziąsła. Choroby i stany zapalane tych właśnie tkanek, często lekceważone są najczęstszą przyczyną utraty zębów.

Periodontologia jest w ostatnim czasie jedną z mocniej rozwijających się dziedzin stomatologii. Jej głównym obszarem działań jest leczenie zapalenia przyzębia (potocznie zwanego paradontozą), pokrywanie recesji dziąsłowych (odsłoniętych korzeni) oraz leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej.

Ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych, kongresach i sympozjach w Polsce i za granicą oraz dostęp do wysokiej klasy sprzętu i preparatów umożliwia mi skuteczne posługiwanie się wszystkimi dostępnymi technikami regeneracyjno - naprawczymi pozwalającymi na  efektywną odbudowę tkanek przyzębia (dziąsła, kości oraz więzadeł wokół zębów i implantów).

Współpraca w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz indywidualne podejście do pacjenta  to gwarancja optymalnego przebiegu procesu leczenia co  wymiernie wpływa na jakość życia.
Face-Clinic
sp. z.o.o., sp. k.
‭+48 503 683 835
kursy@face-clinic.pl